Modüller

DİA ürünlerinin içerisinde yer alan modüller sektörlerin çözüm kaynağı oluyor. Her biri farklı özelliğe sahip modüller sayesinde iş akışlarınız aksamadan, kendine özel sistemi sayesinde ilerliyor.

Kolay Kullanım: DİA’nın tüm ekranları aynı tasarım mantığı ile kolay ve hızlı kullanım için geliştirilmiştir.

Hızlı Ekranlar: Tüm liste ekranlarından detay ekranlara ulaşım hızlı klavye kısa yolları ile desteklenmiştir. Bu liste ekranlarında çok hızlı raporlar alabileceğiniz kısa yollar bulunmakta ve filtreleme, sıralama gibi özellikler ile işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Her Yerden Erişim: Online altyapı sayesinde ofisinizden, şubelerinizden, deponuzdan, fabrikadan, imalathaneden, yurtdışından, evinizden, Internet bağlantınız olan her yerden sisteme erişebilir, tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekranlarda nasıl filtreleme yapabilirim?

Filtreleme Kullanımı

Kolay Kurulum: DİA saniyeler içerisinde firmanızın herhangi bir biriminde kullanıma hazırdır.

Sıfır Güncelleme: DİA İstemci sayesinde kuruluma saniyeler ayırırsınız; güncellemeye ise zaman ayırmazsınız. DİA İstemci ve sunucu kendilerini otomatik olarak günceller ve sizin her zaman en son güncel yazılıma ulaşmanızı sağlarlar. (Android ve iOS gibi işletim sistemlerinde DİA İstemci değil DİA Mobil kullanılabilmektedir.)

iOS ve Linux Desteği: DİA’yı kullanmak için sadece küçük bir bağlantı programı olan DİA İstemci’yi bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir. Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux ve Mac OS X işletim sistemlerinde DİA’yı kullanabilirsiniz.

Kurulum Dosyaları Download

Dia istemciyi bilgisayarıma nasıl kurabilirim?

256 bit SSL: DİA İstemci, DİA sunucularına 256 bit SSL şifreleme altyapısı ile bağlanarak hattın dinlenmesi durumunda verilerin ele geçirilmemesini engeller.

Otomatik Yedekleme: DİA verilerinizin yedekleri otomatik olarak alınmakta, Felaketten Kurtarma (DR – Disaster Recovery) altyapısı ile farklı noktalarda yedeklenmektedir. İstediğiniz an günlük yedeklerinize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Güvenlik: Güvenlik ve işletim sistemi güncellemeleri alanında uzman mühendisler tarafından sağlanan Linux işletim sistemli DİA sunucuları güvenliği en son endüstriyel donanımlarla sağlanmış veri merkezlerinde barındırılmaktadır.

Ayrıntılı Yetkilendirme: Kullanıcılarınızı gruplayabilir; grup veya kullanıcı bazında senaryo bazlı yetkilendirme yapabileceğiniz gibi kayıt bazında da yetkilendirme yapabilirsiniz. Örneğin personel cari hesaplarının personeller tarafından görüntülenememesi, plasiyerlerin sadece sorumlu oldukları malzeme kartlarına erişebilmesi gibi.

Dia istemciyi bilgisayarıma nasıl kurabilirim?

 

Kolay Tasarım: Sürükle bırak mantığı ile kullanabileceğiniz basit rapor tasarım aracı ile istediğiniz görsel raporlara kolaylıkla erişebilir, parametrik ayarlar ile sıralama, gruplama gibi fonksiyonları tüm kullanıcılarınız rahatlıkla yapabilir.

Hızlı Raporlar: DİA Raporlama altyapısı pratik ve hızlı kullanım için 3. parti yazılımlar kullanılmadan DİA mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

Nokta Vuruşlu Yazıcı Desteği: Listeler üzerinde yer alan filtreleme fonksiyonları, hızlı raporlar ve tüm raporların nokta vuruşlu yazıcı desteği size raporlamada birçok alternatif sunuyor.

Raporlarda karakter tasarımları nasıl yaparım?
Raporlarda grafik tasarımları nasıl yaparım?